KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16123461
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller droska ej signerad tusch vattenfärg
-
3121 Tusch
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Figur, No ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:59
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller droska ej signerad tusch vattenfärg
-
3121 Tusch
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Figur, No ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:59